Zbliża się największe naukowe święto w Europie! 24 września zapraszamy na 15 MAŁOPOLSKĄ NOC NAUKOWCÓW! Ubiegły rok nie pozwolił na wspólną zabawę… Jesteśmy zachwyceni, że będzie to możliwe już za 2 tygodnie! W tym roku impreza będzie miała formę hybrydową – stacjonarną i online – tak, żeby jak najwięcej osób miało możliwość bezpiecznego uczestnictwa w przygotowanych atrakcjach. 

Oferta

Co na Was czeka w tym roku? Każdy znajdzie coś dla siebie!

!UWAGA!

Z przyczyn losowych prelekcja KOLEJ NA KOLEJ!, otwierająca MNN w naszej bibliotece, została odwołana…Nie martwcie się! Mamy dla Was ciekawą alternatywę 🙂

  • CZAS ROBOTÓW – pokaz z elementami zajęć warsztatowych, z wykorzystaniem różnych modeli robotów, prowadzony przez dr Szymona Szomińskiego z Politechniki Krakowskiej! Gwarantujemy – będzie świetna zabawa (ze względu na krótki czas organizacyjny, zajęcia nie wymagają wcześniejszego zapisu na listę).

Pozostałe wydarzenia pozostają bez zmian, zgodnie z programem 🙂

  • FOTOSTACJA – możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia (tzw. fotobudka!) 
  • ZAKODUJ KOLOREM – krótkie warsztaty z kodowania i programowania, z wykorzystaniem robotów Ozobot. Różnorodne zadania i zabawy pobudzające wyobraźnię oraz kreatywność!
  • CIEKAWY ŚWIAT FOTOGRAFII – uczestnicy spotkania zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu historii i teorii fotografii. Pojawi się dyskusja, jak wielką moc ma zależność między fotografem, a aparatem. Nie zabraknie prezentacji dawnego i nowego sprzętu fotograficznego. Wykład poprowadzi dr Marcin Kania – Artysta Fotograf Rzeczypospolitej Polskiej.

Jak dołączyć?

Ze względów bezpieczeństwa, obowiązują listy zapisów. Nie czekajcie do ostatniej chwili, jeśli chcecie to przeżyć na żywo – spieszcie się! 

Skontaktujcie się z nami: mailowo: multicentrum@biblioteka-skawina.pl, telefonicznie: 12 276 25 71 lub osobiście w budynku Biblioteki Głównej, do dnia 23 września 2021 r. (czwartek).

Zapisy startują 13 września (poniedziałek).

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach znajdziecie na oficjalniej stronie internetowej MNN – https://nocnaukowcow.malopolska.pl/.

ZAPRASZAMY!

P.S.: Koordynatorem Małopolskiej Nocy Naukowców jest Województwo Małopolskie.

Kategorie: Aktualności